Ara

| Soğutma özeliğine sahib mlay lazeri

| Deess cold cihazları

| Soğutma özelliği olmayan Malay lazeri

| Çeşitli ürünler

| Müsteri değerlendirmeleri
Ayşe Ahmet istanbul

Deneyimim iyiydi, cihazı beğendim

Elif ali Ankara

Çok, çok mükemmel, çalışmanız muhteşemliğiyle muhteşem. Sizin tarafınızdan onurlandırıldım ve Herkesin sizden sipariş versın diyorum .

Zeynep Mehemet İzmir

Çok güzel bir başlangıç olarak pürüzsüz bir cilt için sadece bir epilasyon ve bir tazeleme seansı yaptım, kesinlikle devam edeceğim.

Aylin Tolga Bursa

Seanslardaki düzensizliklere rağmen deneyimim çok güzeldi, boş vaktim olduğunda seansları yapıyordum ama sonuç çok güzel.

Ecrin Kerem istanbul

Dürüst olmak gerekirse, cihaz çok iyi, sonuç da iyi, flaşlar güçlü ve serin Mağazanızdan sipariş verdiğim için açıkçası pişman olmadım.

Cansın Ali mersin

Dürüst olmak gerekirse en iyi lazer cihazlarından biri, bir yılıdan vazladır kullanıyorum

Alara mehmet Ankara

Cihaz mükemmel, bir haftada ikinci seans ve sonuç iyi

Delfin ekrem istanbul

Cihaz çok güzel

Feride Mustafa Bursa

Dördüncü seansı tamamlayana kadar cihaza bağlıydım ve saçlarım çok seyreldi ama bazı rahatsızlıklarım vardı ve kullanmakta geciktim, bu hafta seanslara döneceğim. Seanslara bağlı kalmamama rağmen lazerin sonuçları çok etkileyici

Günay ömer Adana

Aldığım en iyi karar çok mükemmel ve sonuç tüm bölgelerde çok mükemmel, uzmanın programa gönderildiği andan itibaren tarihlere ve programa uyuyorum. teşekkür ederim Seanslara bağlı kalmamama rağmen lazerin sonuçları çok etkileyici

Lavin Yusuf İstanbul

Deneyim çok güzel

Talya Aytaş Diyar Bakır

Cihaz harika, pek hissetmiyorum ama çok çok hafif acıtıyor \Hızla tüm vücudumu temizledim

Aybüke Çınar Gazi Antab

Başlangıç olarak cildi yumuşacık yapan tek seans epilasyon haricinde geçmesi güzeldi, kesinlikle devam edeceğim.

Çağla Ali İstanbul

Çok mükemmel, Allah'ın izniyle cilt temizlendi ve iki ay geçti, sonuç olarak hiç saç çıkmadı.

Deniz Halil İstanbul

Çok mükemmel, Allah'ın izniyle cilt temizlendi ve iki ay geçti, sonuç olarak hiç saç çıkmadı.

Işık Kemal İstanbul

Deneyimim iyiydi maşallah cihazı beğendim👍🌼

Lale Ferhat İstanbul

örnek çok çok güzel Çalışmanız ihtişamla muhteşem. Sizin tarafınızdan onurlandırıldım ve sevdiklerimi sizinle ilgilenmeye çağırıyorum.

Azra Fikri eski şehir

Lazer bir fantezidir. Rekor sürede tüm vücudumu ne kadar çabuk bitirdiğimi görünce şok oldum. İkinci seansla başladım ve sonuçlar muhteşemdi.

Meryem Ekin eski şehir

Birkaç seans sonrasında beklentilerimi aşan çok harika bir sonuç.Evet seanslara sadık kaldım ve saçların yavaş görünmesi ve yoğunluk azlığı nedeniyle aralıklarla kullanıyorum.Çok teşekkür ederim.Tavsiye ederim onu satın almak çok ama çok

Sema Kudret Diyar bekir

Birkaç denemeden sonra beklentilerimi aşan çok etkileyici bir sonuç Aldığım en güzel karar cihazı satın almak oldu açıkçası çok büyük bir fark Allah razı olsun Seanslara tamamen adadım.Doğru henüz başlangıç aşamasındayım ama seanslardan bariz bir fark buldum.Evet seanslara adadım ve yavaş yavaş ortaya çıkmasından dolayı aralıklarla kullanıyorum. saç ve yoğunluğunun azlığı, çok teşekkür ederim, çok ama çok tavsiye ediyorum.

Zümra Azad Ankra

Allah'a şükür neredeyse 6 seans yaptırdım ve tüylerim tamamen yok oldu

Tuana Tahsin istanbul

Vallahi arkadaşıma tavsiye edip satın alana kadar cihaz bir çılgınlıktı Klinik ödeneğimin süresi boyunca ona güvenebileceğimi hissediyorum

Alara ferit Gazi antab

Cihaz çok güzel. Kullanımı kolaydır Ve sonuçlar hızlı ve tatmin edicidir.

Cansel Idris Bursa

Cihaza gelince yavaş yavaş kullanmaya başladım, 9 ay aralıksız kullandım, bölgeye göre sonuç farklı oldu. Bacak bölgem %90 Kollar ve koltuk altı bölgesi %80 Ama sonuç aldım ve tüylerim korkunç bir şekilde yok oldu, bölge temiz ve yumuşaktı, Allah'a şükür hiçbir iz, yanık, sivilce yoktu. Şu anda istediğim gibi kullanıyorum, devam etmiyorum

Ela Ali Bursa

Maşallah, bir çılgınlık, 3 ay boyunca, her hafta bir seansta tüylerim tamamen yok olmuş gibi geldi bana 💪🏻

Berçin ılgaz urfa

İyi ürün.Teşekkür ederim

Alev Kaan Antalya

cihaz muhteşem, klinikte seanslar yapıyordum ve cihazla tamamladım, tüm vücut için haftada bir seans yapıyordum ama bikini için haftada iki seans yapıyordum, hepsi 5 düzeyinde. Dürüst olmak gerekirse fark açık. Artık vücut için iki haftada bir çalışabilirim ama haftada iki kez bikiniye giderim ve eğer tembelleşirsem bir kez olur

Beren eran istanbul

Neredeyse 28 Eylül'den itibaren bu programa katıldım ve şu ana kadar seanslara tamamen bağlı kaldım .

Cemre Feridon Bursa

Dürüst olmak gerekirse, çok güzel bir cihaz ve seanslara pek fazla bağlılık göstermeme rağmen sonuç mükemmel, çok çok çekici.

Fazilet abdin Ankara

Lazer mükemmel, kıl miktarının ciddi oranda azaldığını fark ettim, lazerin en büyük avantajı hızlı olması ve zaman almamasıdır.